Pages

wtorek, 26 października 2010

S.R.F z MPAR Elbląg 2010

Mistrzostwa Polski w Adventure Racing zakończone!
Na trasie masters zwyciężył Team 360 - gratulacje! Na drugim miejscu wyścig ukończyła 3 osobowa reprezentacja Navigatoria AR Team [ skrócona o etap rowerowy trasa ] a trzecia była 2ka z Funexsports.

MPAR Elbląg 2010 Mistrzostwa Polski w Adventure Racing; BnO, kajak, rolki, MTB, zadania specjalne, odcinek specjalny, MTBO, zjazd po linie, meta; foto: Piotr Łopuchin / furbo.pl

Trasę SPEED ukończyło 5 z 20 zespołów z czego część odpuściła sobie ostatnie zadania.

Obie trasy okazały się nieco dłuższe niż przewidywali to organizatorzy i nieco trudniejsze niż przypuszczali zawodnicy. Dodatkowo pogoda pokazała co potrafi a i teren nie był tak płaski i przebieżny jak by się mogło wydawać.

Tym większe gratulacje dla wszystkich startujących a szczególne dla tych, którzy ukończyli MPAR!!!